تبلیغات
HamiPaper - مطالب تیر 1395
 
پنجشنبه 10 تیر 1395 :: نویسنده : حامی پیپر

شرایط تبدیل پایان نامه به کتاب:

جهت تبدیل یک پایان نامه به کتاب بایستی موارد زیر را رعایت نمود:

 1. در فایل پایان نامه تمامی لغاتی که اشاره به پایان نامه بودن و یا گزارش کار بودن و یا پروژه تحقیق بودن دارد را با کلماتی که اشاره به کتاب بودن اثر دارد جایگزی نمود.(مثال : سعی شده تا در این پایان نامه به تاثیر...سعی شده در این کتاب به تاثیر...)
 2. بخشهای مربوط به نتیجه گیری و گزارشات کلاسی و درسی حذف و یا با اندکی تغییر در نگارش به گزارشی جامع با جامعه آماری بزرگتر تبدیل شود.
 3. کلمات اشاره کننده به استاد راهنما ، استاد مشاور و غیره حذف گردد.
 4. ترجیحا با استفاده از اساتید مشخص در دانشکده خود برای کتاب یک مقدمه وزین تهیه نموده و برروی جلد کتاب خود در صورتیکه آن استاد صاحب کرسی باشد حتما قید نمایید با مقدمه استاد...
 5. بخش ویراستاری اثر خود را به اساتید زبر دست دانشکده خود سپرده تا هم از تجربه آنها در سنگیتر نمودن بار علمی اثر خود بهر برده و هم در کتاب خود قید نمائید با ویرستاری استاد... ( نام بردن اساتید معتبر در روی جلد کتاب به عنوان مقدمه نویس و در صفحه شناسنامه کتاب به عنوان ویراستار علمی باعث افزایش اعتبار علمی کتاب شده و این امکان نیز وجود دارد تا ازسوی اساتید به دانشجویان جهت مطالعه و خریداری معرفی شوند)
 6. مهمترین بخش و آخرین بخش در تبدیل یک پایان نامه به کتاب بخش صفحه آرایی و طراحی جلد میباشد که بخش صفحه آرایی با تبحر و سلیقه یک صفحه آرا مرتبط بوده و طراحی جلد اثر را حتما خود شما ایده و نظر دهید زیرا سابقه شما در رشته تحصیلی خود به مراتب از سابقه طراح بیشتر میباشد و شما مطمئناً میتوانید تاثیر مثبت فراوانی داشته باشید.

نوع مطلب :
برچسب ها : تبدیل پایان نامه به کتاب، چاپ کتاب،
لینک های مرتبط : تبدیل پایان نامه به کتاب،


چهارشنبه 9 تیر 1395 :: نویسنده : حامی پیپر

انجام پروژه Hysys

انجام پروژه دانشجویی با Hysys و انجام پایان نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد با نرم افزار Hysys در رشته های مهندسی شیمی و مکانیک در گرایشهای: فرآیند، طراحی فرآیند های صنعت نف، فرآیند های جداسازی، پالایش و پتروشیمی، فرآوری وانتقال گاز، صنایع غذایی، صنایع معدنی، دارو سازی سایر زمینه های وابسته با نرم افزار قدرتمند Aspen Hysys توسط مجرب ترین مدرسان ممتاز نرم افزار Hysys که تماماً دانش آموخته ی ارشد و دکتری دانشگاه صنعتی شریف و تهران می باشند.

نرم افزار HYSYS یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای شبیه سازی در رشته های مهندسی به شمار می آید که بیشتر در رشته های مهندسی شیمی و پتروشیمی کاربرد دارد اما در رشته ای همچون مکانیک نیز می تواند کاربرد داشته باشد. تقریباً تمامی شرکت های پتروشیمی و وابسته به آن ها در ایران از این نرم افزار و همچنین Aspen برای انجام پروژه های خود استفاده می کنند.

طراحی منعطف به همراه دقت بالای نرم افزار و قدرتمندی آن که ناشی از بسته های خواص مربوط به مواد مختلف می باشد، سبب شده است تا این نرم افزار مدل سازی های خیلی واقعی را ارائه دهد.

گروه حامی پیپر پروژه های Hysys زیادی را در گرایش های مختلف مهندسی شیمی انجام داده است که به طور خلاصه به تعدادی از آنها اشاره میکنیم.

 پروژه Hysys

انجام پروژه های Hysys مربوط به پالایشگاه نفت:

 • واحد تقطیر اتمسفریک و خلا نفت خام
 • گوگرد زدایی از برش های مختلف نفتی
 • نمک زدایی از نفت
 • آیزوماکس و ایزومریزاسیون (تولید بنزین اکتان بالا)
 • رفرمینگ نفتا
 • واحد های کراکینگ کاتایستی و حرارتی
 • واحد کاهش گرانروی نفت و....
نوع مطلب :
برچسب ها : انجام پروژه های Hysys،
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 9 تیر 1395 :: نویسنده : حامی پیپر

طراحی خطوط لوله و شبیه سازی سیستم های نفت و گاز با نرم افزارهای Pipiphase – Pipesim

انجام پروژه دانشجویی با نرم افزارهای Pipiphase – Pipesim  و انجام پایان نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی شیمی و مهندسی نفت و مهندسی فرآوری گاز توسط مجرب ترین مدرسان و کارشناسان ممتاز این نرم افزار که تماماً دانش آموخته ی ارشد و دکتری دانشگاه صنعتی شریف و تهران می باشند.

انجام پروژه PIPEPHASE

یك برنامه شبیه ساز خطوط ‌لوله می باشد كه فشار، دما و تجمع مایع را در حالت پایدار در چاه ها، خطوط  انتقال جریان، سیستم های جمع آوری و سایر آرایش های خطی یا شبكه ای از لوله ها، چاه ها، پمپ ها، كمپرسور ها، جداكننده ها و سایر تجهیزات پیش‌بینی می كند. نوع سیالاتی كه PIPEPHASE قادر به استفاده از آنها می باشد شامل مایع، گاز، بخار و مخلوطهای چند فازی از مایع و بخار می باشد. PIPEPHASE همچنین دارای توانایی های خاصی از قبیل آنالیز چاه به همراه عملكرد جریان درونی، آنالیز حساسیت و... می باشد كه این موارد محدوده ی كاربرد PIPEPHASE را در حل مسائل مربوط به خطوط و شبكه های لوله گسترش می دهد.

 پروژه PIPEPHASE

انجام پروژه PIPESIM

نرم افزاری جهت تجزیه و تحلیل سیستم و ابزاری دقیق، سریع و کارآمد برای کمک به تولید است و درک پتانسیل مخزن مورد نظر را در صنایع نفت فراهم می کند. نرم افزار PIPESIM نه تنها مدل جریان ورودی از چند مخزن به چاه بررسی می کند، بلکه در ظاهر خط سیر و سطح عملکرد امکانات را برای تولید سیستم اصلی مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد.

گروه حامی پیپر پروژه های زیادی را در گرایش های  مختلف مهندسی شیمی  مهندسی نفت و مهندسی گاز با نرم افزارهای Pipephase و Pipesim انجام داده است.

نوع مطلب :
برچسب ها : انجام پروژه PIPEPHASE، انجام پروژه Pipiphase – Pipesim، انجام پروژه PIPESIM،
لینک های مرتبط :
HamiPaper
انجام پروژه دانشجویی با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : حامی پیپر
نویسندگان
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :